YHTEYSTIEDOT

Tervetuloa Ikiomaan

Porrassalmenkatu 21
50100 Mikkeli
Fax 015 368 929
info@ikiomalaakari.fi

Ajanvaraus 015 321 320
nettiajanvaraus

LABORATORIO
Puhelin 050 437 4416
(ajanvaraus laboratorioon 015 321 320)

RÖNTGEN
Puhelin 050 437 4424
(ajanvaraus röntgeniin 015 321 320)

IKIMAGNEETTI
Ajanvaraus 015 321 3280
www.ikimagneetti.fi

URHEILUKLINIKKA
Puhelin  015 321 3241

SYÖPÄPOLI
Puhelin 015 321 320

Asiakasvastaava
Niina Puukko
Puhelin 015 321 320
niina.puukko@ikiomalaakari.fi

TOIMENPIDEPALVELUT

Vastaava hoitaja
Anu Kukkola
Puhelin 050 442 1760
anu.kukkola@ikiomalaakari.fi

Toimenpidehoitajat
Puhelin 015 321 3234

TYÖTERVEYSHUOLTO

Vastaava työterveyshoitaja
Leena Karvonen
Puhelin 044 732 6794
leena.karvonen@ikiomalaakari.fi

Työterveyshoitajat
Heljä Jousinen
Elina Torri

Ajanvaraus 015 321 320

Työterveyshuolto / UPM Pelloksen tehtaat
Ritva Laakko
puhelin 015 321 3246

Hallituskatu 1
50100 Mikkeli
info@ikiomahammas.fi

Ajanvaraus 015 321 3260
nettiajanvaraus

Vastaava
Kati Heikkinen
Puhelin 050 400 8589
kati.heikkinen@ikiomahammas.fi

Lääkärikeskus Ikioma Oy

Porrassalmenkatu 21
50100 MIKKELI

Toimitusjohtaja
Pirkko Valtola
Puhelin 044 794 4683
pirkko.valtola@ikiomalaakari.fi


Varatoimitusjohtaja
Kai Tiihonen
Puhelin 0400 719 931
kai.tiihonen@ikiomalaakari.fi


Lääketieteellinen johtaja
Hannu Paajanen


Talous- ja hallintopäällikkö
Päivi Jäävalli
Puhelin 050 462 1430

Laskutusosoitteet

Kaikkiin lääkärikeskukselle ja hammaslääkäriasemalle osoitettuihin laskuihin merkittävä selkeästi tilaajan nimi, laskutettava tuote sekä kustannuspaikka. Molempien toimijoiden laskut osoitetaan Lääkärikeskus Ikioma Oy:lle.

Lääkärikeskus Ikioma Oy
y-tunnus 2519853-5

Mikäli käytössänne on sähköinen laskutus:
verkkolaskuosoite 003725198535
operaattori Maventa ( 1.10.2018 alkaen Opus Capita Solutions Oy)
välittäjän tunnus 003721291126 ( 1.10.2018 alkaen E204503)

Jos käytätte pankkiverkkoa laskujen lähettämiseen:
verkkolaskuosoite 003725198535
välittäjän tunnus DABAFIHH

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme lähettämään paperilaskut osoitteella:
Lääkärikeskus Ikioma Oy
Porrassalmenkatu 21
50100 MIKKELI

1.10.2018 alkaen
PL 95909
00063 LASKUNET

TAI 1.10.2018 alkaen myös sähköpostitse:
LaakarikeskusIkiomaOy.FI.P.121535-9@
docinbound.com